Doprava a platba

Spôsoby dopravy

 • DPD kuriérom v rámci celej SR až k vám domov za 4,90 € (vybrané produkty majú doručenie ZDARMA – info je vždy na stránke konkrétneho produktu);
 • Packeta.sk (Zásielkovňa) doručenie tovaru na viac ako 500 odberných miest v SR prostredníctvom služby Packeta s doručením iba 3,60 . Na výdajnom mieste Packeta si môžete objednávku kedykoľvek osobne vyzdvihnúť. 
 •  Osobný odber – Hneď, ako bude Vaša objednávka pripravená k vyzdvihnutiu, budeme Vás informovať e-mailom alebo telefonické. Prevádzkareň nie je vybavená na prijímanie hotovosti, t.j. osobné vyzdvihnutie tovaru je podmienené jeho zaplatením predom prevodom na náš účet, Cardpay alebo PayPal.
 • Doručenie nadrozmerných balíkov (jedna strana dlhšia ako 150cm) je spoplatnené 19€ pre celú SR;

Možnosti platby

 1. Online platba kartou cez náš eshop – CardPay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou). Oficiálna informačná stránka návodu.
 2. Platba cez PayPal – Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná prostredníctvom služby PayPal. Na úhradu cez PayPal musíte mať zriadený PayPal účet.
 3. Prevodom na náš účet z akejkoľvek banky. Účet Tatra banka a.s.: 2947113656/1100
 4. Online platby sa uskutočňujú prostredníctvom platobnej brány ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobná inštitúcia, ktorá pôsobí pod dohľadom Českej národnej banky. Platby uskutočnené prostredníctvom platobnej brány sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.
  • Platba kartou – najrýchlejší spôsob platby online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tieto tri čísla nájdete na podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, takže budete pravdepodobne vyzvaní na zadanie číselného kódu, ktorý vám banka zašle prostredníctvom textovej správy.
 
 
  • Platba bankovým prevodom – okamžitá platba cez internet banking. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kde sa prihlásite ako zvyčajne a potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba sa potvrdí okamžite a objednávka sa spracuje bezodkladne.

Kontaktné údaje spoločnosti ComGate Payments, Inc. vrátane telefónneho čísla a e-mailovej adresy pre prípadné sťažnosti alebo otázky týkajúce sa platieb:

ComGate Payments, Inc.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

DODACIA LEHOTA: 1 - 3 PRACOVNÉ DNI