Macko vyrobený z umelých 3D ruží

Vyjadrite svoju lásku mackom z ruzi (Rose Teddy Bear) z nádherných ruží. Macko obsahuje viac, ako 300 ručne robených ruží. Tento unikátny medvedík určite urobí radosť každej žene nielen na Valentína, ale v podstate pri každej zvláštne príležitosti, alebo len tak pre potešenie. Macko z ruží 25cm a 40cm krásne doplní akýkoľvek interiér.

Medvedíka z ruží môžete darovať miesto kvetín, tým sa stane naozaj originálnym darčekom. Medvedík sám o sebe je vynikajúcou voľbou, ktorá nezanechá obdarovanú na pochybách, že darček bol vybraný s fantáziou a láskou.

Macko z ruží zaručene poteší dieťa, dievča aj dospelú ženu, proste očarí všetkých. Vďaka svojim vlastnostiam môžete medvedíka pokojne venovať dieťaťu, materiál je bezpečný a všetko je pevne uchytené. Ružičky macka (Rose Teddy Bear) sú vyrobení z foamiranu. Macko vydrží všetky prejavy priateľstva a nesklame svoju malú majiteľku!

Macko z ruží je nielen dokonalým darčekom, ale je tiež dizajnovým prvkom. Predstavte si macko, ako dekoratívny prvok svadby alebo iné oslavy. Zdôrazní vynikajúci vkus organizátorov, vytvorí zvláštnu atmosféru a bude klásť dôraz na dôležitosť tohto dňa.

Ak sa profesné zaoberáte dizajnom svadobných priestor, pamätajte na to, že macko z ruží nestrácajú svoj vzhľad po veľmi dlhú dobu, preto ich môžete používať opakovane. Výrobok teda prináša aj ekonomické výhody. Niekoľko mackov rôznych farieb vám bude slúžiť v podnikaní dlhú dobu.

Vyjadrite svoju lásku mackom z ruzi (Rose Teddy Bear) z nádherných modrých ruží. Macko obsahuje viac, ako 300 ručne robených ruží. Tento unikátny medvedík určite urobí radosť každej žene nielen na Valentína, ale v podstate pri každej zvláštne príležitosti, alebo len tak pre potešenie. Macko z ruží 25cm a 40cm krásne doplní akýkoľvek interiér.

Medvedíka môžete darovať miesto kvetín, tým sa stane naozaj originálnym darčekom. Medvedík sám o sebe je vynikajúcou voľbou, ktorá nezanechá obdarovanú na pochybách, že darček bol vybraný s fantáziou a láskou.

Dostupné vo

0
veľkostiach

Dostupné vo

0
farbách

Viac ako

0
ruží

Darček pre všetky príležitosti

SVOJEJ LÁSKE

Môžete ich podarovať pri špeciálnej príležitosti alebo len tak, pre zlepšenie všedného dňa!

Môžete ich podarovať pri špeciálnej príležitosti alebo len tak, pre zlepšenie všedného dňa!

SVIATOK

Potešte svoju milú, pretože dnes je jej deň;

Potešte svoju milú, pretože dnes je jej deň

SVADBA

Medvedík z ruží so srdcom sa stane symbolom večnej lásky novomanželov!

Medvedík z ruží so srdcom sa stane symbolom večnej lásky novomanželov!

Darček pre všetky príležitosti

VALENTÍN A MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN

je 100% symbolom lásky.

PRE KOLEGYNE V PRÁCI

Ľudia, s ktorými trávite svoje pracovné dni, si zaslúžia dostať niečo lepšie ako len tulipány a hrnčeky!

VIANOCE A SILVESTER

Sú skvelou príležitosťou, kedy prekvapiť príbuzných a priateľov

DODACIA LEHOTA: 1 - 3 PRACOVNÉ DNI